VideoGet

İnternet üzerinden video indirme programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 6.43 MB
  • Version 3.0.2.47
  • Dil Türkçe
  • Firma Nuclear Coffee Software
Piyasadaki video izleme sitelerinden Youtube, Google Video, MySpace, Yahoo Video başta olmak üzere birden çok video izleme sitesine ait video'ları VideoGet sayesinde bilgisayarınıza rahatça indirebilir ve bilgisayarınızda bulunan medya oynatıcıları sayesi
Piyasadaki video izleme sitelerinden Youtube, Google Video, MySpace, Yahoo Video başta olmak üzere birden çok video izleme sitesine ait video'ları VideoGet sayesinde bilgisayarınıza rahatça indirebilir ve bilgisayarınızda bulunan medya oynatıcıları sayesinde izleyebilirsiniz. Türkçe dil seçeneği sayesinde piyasanın en gözde programlarındandır.

Ayrıca toplam 11 dilde hizmet sunan bu program ilke olarak kaliteli ve hızlı sunumu ön planda tutuyor.

Geliştirdiği bir diğer yenilik olan format dönüştürme özelliği sayesinde bir çok format dosyasını kolayca ve sağlıklı bir şekilde dönüştürebileceksiniz. Ayrıca taşınabilir aygıtlarla uyumluluğu sayesinde kolayca video izleyebilirsiniz.

Kolay kullanımı sayesinde yapmanız gereken video ismini yazarak indirme işlemine başlamak. 150 nin üzerinde video paylaşım sitelerini desteklemesi kullanucular için çok büyük bir avantaj sağlamakta.

Desteklediği video siteleri;
YouTube,
Google Video,
Yahoo Video,
MySpace,
DailyMotion,
AnimeEpisodes.net,
DumpALink,
Glumbert,
Lulu TV,
VSocial,
PhotoBucket,
Yikers,
ZippyVideos
VideoGet indir